Yhteystiedot


Podium Gym Solutions Oy
Koskenparras 10, 2 krs. 55100 IMATRA
puh: +358 (0) 20 728 8760 (puhelun hinta 8,28 snt/puhelu + 17 snt/min)

toimisto@pgs.fi
faksi: +358 (0) 20 728 8761

 

  • veiko.jpg

    Veikko Sinisalo

    Toimitusjohtaja
    020 728 8762
    veikko@pgs.fi

  • markku.jpg

    Markku Heiskanen

    Concept2 myynti, varaosat, huolto ja laskutus
    020 7288 766
    markku@pgs.fi

     

  • pekka.jpg

    Pekka Nieminen

    Concept2 ja Wattbike myynti, varaosat, huolto
    020 728 8764
    pekka@pgs.fi

  • jari.jpg

    Jari Luonela

    Kuntosalimyynti, markkinointi
    044 302 6866
    jari@pgs.fi

  • lasse.jpg

    Lasse Rantanen

    Kuntosalimyynti
    0400 745 907
    lasse@pgs.fi

  • tomi.jpg

    Tomi Sironen

    Huolto ja varaosat
    050 4352 121
    tomi@pgs.fi