Yhteystiedot


Podium Gym Solutions Oy

Koskenparras 10, 2 krs. 55100 IMATRA
puh: +358 (0) 20 728 8760 (puhelun hinta 8,28 snt/puhelu + 17 snt/min)

Meillä on varasto myös Helsingissä (Asentajankatu 5, 00880 Helsinki).

Toimisto: toimisto@pgs.fi 
Huolto: huolto@pgs.fi
Myynti: myynti@pgs.fi

  • pgs_veikko2.jpg

    Veikko Sinisalo

    Toimitusjohtaja
    020 728 8762
    veikko@pgs.fi 

  • pgs_markku2.jpg

    Markku Heiskanen

    Concept2 myynti, varaosat, huolto ja laskutus
    020 7288 766
    markku@pgs.fi 

     

  • pgs_pekka2.jpg

    Pekka Nieminen

    Concept2, Wattbike tekninen tuki ja myynti, varaosat, huolto
    020 728 8764
    pekka@pgs.fi 

  • pgs_lasse2.jpg

    Lasse Rantanen

    Kuntosalimyynti
    020 728 8769
    lasse@pgs.fi 

  • pgs_jari1.jpg

    Jari Luonela

    Kuntosalimyynti, markkinointi
    020 728 8767
    jari@pgs.fi 

  • tomi.jpg

    Tomi Sironen

    Huolto
    020 728 8768
    tomi@pgs.fi

  • pgs_sanna2.jpg

    Sanna Tirkkonen

    Puhelinvaihde, laitevuokraus, laskutus
    020 728 8763
    sanna@pgs.fi